Az elsőbálozó médiatámogató kiváló szereplése
Tizenegyedik alkalommal fesztiváloztak a hazai cégvezetők! 30 témában tartottak előadást kiváló cégvezetők és egyben előadók a 11. alkalommal, 2024.01.25-én megrendezett Magyar Marketing Fesztiválon. Az esemény célja ismét a 2024-es év várható üzleti és marketing trendjeinek bemutatása volt, a vállalkozások, cégvezetők és döntéshozók felkészítése a következő év kihívásaira. Az előadások és a szakkiállítás mellett a szervezők moderált kapcsolatépítő (networking) találkozóval várták a résztvevőket.

Kitűnő, felkészült előadókat hallgathattunk sokszor egymásra épülő témákban, rengeteg tanácsot, ötletet, megoldást vihettünk haza és építhetünk be vállalkozásunkba. A szakkiállításon meglepő kezdeményezéseket, technológiai megoldásokat ismerhettünk meg, szakkönyveket vásárolhattunk és nem utolsó sorban várhatóan gyümölcsöző kapcsolatokat építhettünk.

Olvasóink hamarosan megismerkedhetnek azon cégek, civil szervezetek, vállalkozók tevékenységeivel, szolgáltatásaival, termékeivel, akikkel megtaláltuk a közös hangot, célokat. Ám az egy napnyi idő és 2000 főnyi látogató üzletember, döntéshozó aránya, a bőség zavara nem adott lehetőséget mindenkivel megismerkedni. Így jövőre is ott leszünk, médiatámogatunk, segítjük partnereinket, kapcsolatokat építünk és kötünk össze vállalkozókat, cégeket, mert segíteni jó.

Minket is sokan megleptek, ám mi is sokakat megleptünk. Természetesen nevünkhöz híven pozitívan. A Csak Pozitívan Magazin csapata alapelveinket és értékeinket képviselve mutatkozott be a fesztiválon, azt mondhatom, osztatlan sikerrel. Rengeteg elismerést, baráti kézfogásokat, nyitottságot és együttműködési lehetőséget kaptunk, hisz a média változik, és mi kezdtük el. Ezt a résztvevők is felismerték.




