Hányszor hallottuk már gyermekinktől, hogy nem akarok suliba menni, nem szeretem a matekot, rengeteg a házi és a többi. Vajon miért nem szeretnek tanulni a…
Interjú Komócsin Laurával Miért is írtam, hogy ránk fér? Mert alapvetően pesszimista nemzetként, sokszor a „dögöljön meg a szomszéd tehene is” mentalitással és általánosságban a…
